Компанія Тріада Груп надає послуги з проектування системи автополиву для ділянок біля житлових, комерційних або громадських об'єктів. Забезпечуємо якісний результат і, при необхідності, комплексні рішення: від розробки проекту до повної реалізації.

Особливості проектування систем автополиву

Перед розробкою проекту поливу нам потрібно проаналізувати кілька ключових нюансів:

 • розміри ділянки в сотках і розташування об'єктів на ньому. Це можна зробити за допомогою виїзду на ділянку і складання план-схеми. Якщо з різних причин це важко, ви можете надіслати генеральний план;
 • розташування точки водозабору, завдання та обладнання, яке планується використовувати для поливу. Вирішити ці питання можна після детального обговорення з клієнтом.

Точка водозабору - відправний момент для проектування системи автополиву: це може бути свердловина, централізоване водопостачання або великий відкритий водойму.

Велике значення мають характеристики насосного обладнання. Працюючи над документацією, ми можемо розрахувати оптимальну продуктивність для поливу і підібрати необхідну модель. Якщо ви вже купили насос - ми проаналізуємо його характеристики і при проектуванні комплексу автоматичного поливу буде спиратися на них.

Що враховується при проектуванні системи поливу

Проектна документація включає схеми та пояснювальну записку, в якій ми перераховуємо все необхідне для організації автополива на ділянці. Крім насоса, комплекс може включати:

 • зрошувачі (дощовики та ін.). Забезпечують глибоке зволоження приземного шару, знімають загальну температуру ґрунту. Розбризкують воду, створюючи ефект дощових крапель;
 • ротатори, форсунки. Додаткові частини зрошувачів для рівномірності поливу і збільшення якості покриття;
 • електромагнітні клапани. Забезпечують подачу води до зрошувачів. При необхідності в проекті системи автоматичного поливу передбачимо бокси для захисту клапанів;
 • контролери. Відповідають за створення і контроль над програмами зрошення, включають і вимикають клапани (наприклад, в залежності від заданих умов або від температури повітря). Саме завдяки контролерам забезпечується автоматизація поливу;
 • датчики дощу. Потрібні для сповіщення контролерів про початок опадів і відключення поливу;
 • фільтри, фітинги, труби, монтажні колеса, модулі розширення та інші пристосування для монтажу.

Переваги проектування професійної системи поливу газону

Працюючи над проектом системи автоматичного поливу, ми не тільки враховуємо характеристики конкретної ділянки, а й застосовуємо професійні знання для розрахунку ефективності. Головні показники: тривалий термін експлуатації, ефективна витрата ресурсів, досягнення необхідного ефекту.

Результатом проектування автоматичних систем поливу стає комплекс документів, що відповідають стандартам і інженерним нормам. Запроектована система має набір переваг:

 • самостійно регулює рівень вологи, необхідний для газону, квіткової клумби, території з саджанцями і т.п .;
 • очищає та зволожує повітря, що особливо актуально в літню спеку;
 • простота в експлуатації і легке управління. По суті, втручатися в роботу обладнання не доведеться: майже всі процеси автоматизовані.

Складання проекту системи автополиву і монтажні роботи

Замовляючи у нас послуги проектування системи автоматичного поливу, ви можете вибрати такі варіанти співпраці:

 1. Робота над проектною документацією. Ми детально вивчаємо особливості вашої ділянки. Далі: складаємо схеми, проводимо гідравлічні розрахунки, зонуємо територію, підбираємо обладнання і розробляємо комплекс документів. За ним можна зібрати і ввести в експлуатацію працюючу систему.
 2. Комплексне рішення. В такому випадку ми здійснюємо проектування комплексу автополива, складаємо кошторис, а також закуповуємо обладнання у надійних виробників за партнерськими контрактами, транспортуємо все необхідне на ділянку і проводимо монтажні роботи, а також пуско-наладку. Результат - діючий полив «під ключ».

Висока якість робіт, дотримання термінів, гарантія якості - переваги для наших клієнтів. Працюємо в Ірпені, Києві і ряді міст Київської області. Замовте проектування поливу для вашої дачі, ділянки біля котеджу, офісу або іншого об'єкта

Залишились питання?
Залиште Ваші контакти
×
Нашi контактнi номери
×
×