Проектування

Компанія Тріада Груп проводить проектування інженерних систем в Україні з грамотним техніко-економічним підбором обладнання, плануванням безпечної і тривалої експлуатації. Робота над проектами - ключова сфера діяльності компанії. Ми розробляємо креслення зі схемами, проводимо точні розрахунки. Готові документи дозволяють без проблем впровадити систему в експлуатацію.

Професійне проектування інженерних систем

Інженерні системи та мережі складають інфраструктурну базу будь-якого об'єкта. Вимоги до сучасного життєзабезпечення приватних будинків, таунхаусів та котеджів високі. Над проектом інженерних систем потрібно працювати з максимальною ретельністю, щоб врахувати сучасні вимоги і не зробити помилок. Проектна документація потрібна не тільки при будівництві, але і при реконструкції будівель: особливо коли мова йде про перепрофілювання об'єктів.

Етапи роботи над проектом

Щоб створити функціональні і надійні інженерні системи, проект ми складаємо послідовно, дотримуючись наступних етапів:

 1. Розробка концепції. Приймаємо ключові проектні рішення: вибираємо тип і місце розташування системи і устаткування, визначаємо, чи потрібні спеціальні приміщення під неї, вибираємо виробників, створюємо і узгодимо з замовником концепцію. Уже на цьому етапі після узгодження ви будете знати, який в підсумку буде інженерна система, як будуть організовані процеси і скільки орієнтовно буде коштувати реалізація.

 2. Розробка документів. Сюди входять описова і графічна частина проектів, перелік обладнання та матеріалів з характеристиками. Етап включає створення документів для узгодження, а також для виконання монтажу на всіх етапах.

 3. Готовий проект - це не тільки реалізація сформованого задуму. Ми створюємо рішення, узгоджені із загальним проектом або концепцією інтер'єру. Будучи офіційними представниками виробників обладнання, готові підібрати все необхідне для монтажних робіт, а також провести монтаж, пусконалагодження та введення в експлуатацію, а також організувати сервісне обслуговування.

Інженерні системи: проектування «під ключ»

Забезпечуємо оптимальну вартість проектування інженерних систем і мереж, орієнтуючись на ключові фактори ціноутворення:

 • розробка плану;

 • підбір конструктивних рішень;

 • робота над проектами внутрішніх і зовнішніх систем.

Над кожним проектом працює велика команда: це пояснюється необхідністю вузьких професійних знань для кожного типу інженерної системи: опалення, кондиціонування, водопостачання тощо. Якщо ви замовили розробку кількох систем для одного об'єкта одночасно, кожен з проектів буде узгоджений і зведений в загальний план.

Ви можете замовити проектування інженерних систем в Ірпені та Київській області:

 • вентиляції та кондиціонування;

 • опалення;

 • каналізації і водопроводу;

 • котельні;

 • теплої підлоги;

 • автоматичного поливу.

Гарантуємо високу точність розрахунків, об'єктивність, впровадження критеріїв енергоефективності, надійність та оптимальні витрати. Ми працюємо в рамках галузевих стандартів і норм, тому узгодження проектів не викличе проблем. Працюємо з клієнтами в Ірпені, Бучі, Ворзелі, Гостомелі та інших міст Київської області. Впровадити проект (провести монтажні роботи, пусконалагодження та обслуговування) можемо для об'єктів, розташованих в Києві і Київській області.

Які проекти ми виконуємо
Навіщо Вам потрібен проект інженерних систем?

Розроблений проект інженерних систем нашими фахівцям - головна інвестиція в Ваш майбутній будинок. Це запорука надійної роботи та економія особистих коштів

Економія та швидкість

Проект дозволяє значно здешевити монтаж

Точність розрахунку

Точний розрахунок необхідного обладнання

Довгостроковість та ефективність

Термін служби експлуатації систем збільшується

Оптимізація

Можливість планувати та розрахувати оптимальне розміщення обладнання

Економія використання

Помірне споживання енергоресурсів

Краща інвестиція

Проект - це грамотна інвестиція в майбутнє Вашого будинку

Ціни на проектування вентиляції, кондиціонування, котельні та автополиву
Залишились питання?
Залиште Ваші контакти
×
Нашi контактнi номери
×
×