Компанія Тріада Груп виконує проектування та будівництво котелень в Ірпені та Київській області. Розробляємо проектну документацію для об'єктів різного типу: приватних будинків, таунхаусів і котеджів. Можемо виконати роботи «під ключ»: з підбором обладнання по проекту, постачанням і монтажем, пусконалагодженням, запуском в експлуатацію та подальшим обслуговуванням.

Проектування котельні: етапи

Професійне проектування котельного обладнання починається з підготовки та узгодження техзавдання. Це - обов'язкова частина договору на підготовку проектної документації. Ми розробляємо проект, грунтуючись на технічних умовах. Перед їх оформленням виконуємо теплотехнічний розрахунок тепла і обраного виду палива для конкретного об'єкта. Визначаємо навантаження, необхідний річна витрата палива і підбираємо обладнання для майбутньої котельні.

Ці дані використовуємо для підготовки технічного завдання. Якщо потрібно оформити дозвільну документацію на котельню - наші дані теж знадобляться для цього процесу.

Всі доступні послуги:

 • розробка техзавдання на проектування котельні установки;

 • вибір основного, а також допоміжного обладнання;

 • розрахунок теплових навантажень точок споживання;

 • розрахунок габаритів будівлі під котельню;

 • вибір місця розташування об'єкта;

 • розрахунок димової труби з визначенням висоти відповідно до умов щодо викиду шкідливих речовин;

 • розрахунок витрат (складання кошторису з постачанням обладнання, монтажем та пусконалагодженням, запуском в експлуатацію);

 • узгодження проекту котельні з замовником, передача готової документації.

Проект будівництва котельні: важливі нюанси

У процесі роботи ми враховуємо всі важливі чинники:

 1. Варіант розміщення (окрема, вбудована і ін.).

 2. Вид палива (можемо провести проектування котелень на твердому паливі, рідкому, природному газі або комбінований варіант).

 3. Типи котла і теплоносія.

Всі розрахунки проводимо індивідуально, на основі даних про приміщенні або об'єкті в цілому. В результаті складаємо пакет документів, що включає теплову схему, систему автоматизації управління, схему розташування обладнання котельні, а також підключення димаря, систему подачі палива, організацію вентиляції, химводоподготовки, водопостачання і т.д.

Проектування котелень в Ірпені та Київській області

В цілому проектування котлів - складний комплекс робіт, який передбачає забезпечення безпеки в умовах відкритого вогню і високого тиску, підготовки дублюючих систем для екстрених ситуацій, організацію пожежної сигналізації і системи автоматичного відключення.

Ми опираємося на будівельних нормах, техніку безпеки, правила монтажних робіт, рекомендаціях компаній-виробників опалювального обладнання. Проектування парової котельні (або будь-який інший) - це:

 • організація розміщення всіх робочих вузлів з вільним доступом для обслуговування;

 • визначення виду котельні, робота над розведенням;

 • створення принципових схематичних креслень подачі пари та гарячої води;

 • робота над плануванням, розрізами, аксонометрією.

Для замовлення проекту звертайтеся на попередню консультацію. Обговоримо всі питання і узгодимо подальші дії. Гарантуємо професійний підхід і дотримання термінів.

Залишились питання?
Залиште Ваші контакти
×
Нашi контактнi номери
×
×