Компанія Тріада Груп здійснює монтаж систем кондиціонування в Києві та Київській області, а також надає додаткові послуги: проектування системи, підбір і постачання устаткування.

Монтажні роботи виконуємо в суворій відповідності з проектом. У нас працюють кваліфіковані фахівці: на будь-якому етапі співпраці з замовником працюють тільки представники нашої команди, без залучення сторонніх підрядників. У нас достатньо досвіду для проектування і установки різних типів кондиціонерів і магістралей.

Монтаж систем вентиляції та кондиціонування: етапи роботи

Монтаж систем вентиляції та кондиціонування повітря ми проводимо поетапно. Повна схема співпраці виглядає так:

  1. Підготовчі роботи.

  2. Кріплення обладнання.

  3. Установки магістралей: дренажної і для холодоагенту.

  4. Монтаж мережі розподілу повітря.

  5. Установка електричного обладнання.

  6. Пусконалагоджувальні роботи.

Підготовчі роботи до монтажу систем кондиціонування - це вивчення проектної документації (або, при її відсутності - складання), визначення місць монтажу обладнання, поставка матеріалів. Коли все підготовлено, наші майстри приступають до роботи.

Монтаж обладнання техніки проводять в точності з проектними параметрами. Таким чином вдається досягти оптимального мікроклімату в будівлі, з безпечними умовами для людей і тривалою експлуатацією системи.

Монтаж і налагодження систем вентиляції і кондиціонування повітря триває кріпленням дренажної та фреонової магістралей. Для цієї мети ми використовуємо трубопроводи зі сталі або міді (в залежності від заданого діаметра і запроектованого обладнання). Для дренажних трубопроводом кондиціонерів використовуємо пластикові труби необхідного діаметра. Труби обов'язково ізолюємо, щоб уникнути конденсації при використанні.

Монтаж систем кондиціювання та вентиляції: мережі та електрообладнання

Здійснюючи монтаж систем кондиціонування повітря на етапі прокладення повітророзподільної мережі, фахівці компанії Тріада Груп працюють строго по проекту. У проектній документації складена схема мережі з урахуванням архітектурних особливостей будівлі, характеристик приміщення, оптимального рівня шуму та ін. В більшості випадків повітроводи кріпимо стель і стельових конструкцій.

У використовуваних при монтажі блоках систем кондиціонування є вбудоване електричне обладнання. В процесі робіт ми забезпечуємо міжблочні з'єднання і підводимо електроживлення від мережі, а також кріпимо захисну апаратуру. Роботи виконують фахівці, що мають відповідні допуски і кваліфікацію.

Завершується монтаж систем водопостачання, опалення та кондиціонування повітря (незалежно від типу системи) пусконалагоджувальними роботами. У комплекс послуг входять запуск і перевірка системи на герметичність, вакуумирование, серія випробувань на відповідність проектним параметрам, налаштування обладнання. Замовник отримує повністю працюючу систему і документацію до неї.

Проектування і монтаж систем вентиляції та кондиціонування

Ціна монтажу системи кондиціонування залежить від її типу і складності, характеристик об'єкта, використовуваного обладнання та матеріалів. Ми розраховуємо вартість індивідуально, використовуючи об'єктивні критерії. Так, найдоступніша за ціною послуга - установка настінного побутовий спліт-системи з двома блоками (зовнішнім і внутрішнім).

Для монтажу мультизональной системи кондиціонування потрібен проект або схема розташування блоків. Розташування обладнання залежить від його типу: настінний або стельовий варіант. В останньому випадку все громіздкі елементи і комунікації можна приховати під декоративним стелею.

Промислове обладнання для кондиціонування ми встановлюємо на великих об'єктах площею від 300 кв. м.: це торгові центри, підприємства, спорткомплекси, готелі та ін. В цьому випадку працюємо суворо за заздалегідь складеним проектом і залучаємо до монтажу фахівців з відповідною кваліфікацією.

Всі роботи виконуємо під ключ. Замовити наші послуги можна в Ірпені, Києві і ряді міст Київської області. Зверніться до менеджера для попередньої консультації і розрахунку вартості.

Як ми працюємо?

Безкоштовна
консультація

Жива зустріч у нашому офісі, де проектант детально розповість про наші можливості та рішеннях для Вашого об'єкту 

+

Виїзд
на об’єкт

Виїзд на об’єкт для проведення детальних вимірів та врахування всіх нюансів

+

Складання
проекту

Складання проекту для Вашого об’єкту ведучим інженером-проектувальником 

+

Підписання
договору

Підписання договору про проведення робіт за узгодженим проектом 

+

Проведення
робіт

Проведення робіт згідно підписаного договору

+

Здача
проекту

Перевірка та здача готового проекту замовнику

+

Залишились питання?
Залиште Ваші контакти
×
Нашi контактнi номери
×