За допомогою фахівців компанії «Тріада Груп» можна купити каналізаційні труби і обладнання для монтажу внутрішньої і зовнішньої мережі каналізації приватного будинку або нежитлового об'єкта. Організуємо закупівлю, доставку і надаємо інші послуги, включаючи монтаж і запуск в експлуатацію.

Якісні трубопроводи для каналізації

Щоб забезпечити монтаж трубопроводу для каналізації, поставимо відповідні труби:

  • внутрішні. У більшості випадків це поліпропіленові вироби, стійкі до вібрації. Поліпропілен витримує високотемпературний вплив, має доступну ціну. Виробники забезпечують широкий ряд розмірів і характеристик;

  • зовнішні. Витримують сильні температурні перепади (зазвичай від -40 до +40), стійкі до навантаження від грунту і інших покриттів. Поширені матеріали для труб: поліпропілен, рідше - чавун. Пластикові труби багатошарові: це збільшує їх міцність і знижує теплопровідність. Вони не накопичують відкладення на внутрішніх поверхнях.

Напірні трубопроводи каналізації ми пропонуємо комплектувати трубами зі спеціальних складів ПВХ, здатні працювати в межах навантажень 0,8-1,6 МПА. Для безнапірних систем підійдуть вироби з товщиною стінок від 3,2 мм і з діаметром 110 мм, а також варіанти з діаметром 500 мм і товщиною стінок до 12 мм.

Всі комплектуючі для каналізації

У відповідності з проектними вимогами, організуємо закупівлю і поставку комплектуючих. Каналізаційна система може включати сифони, ревізії, трапи, вакуумні клапани, затвори, фекальні насоси, фітинги та інші кріплення, клапани і т.д.

Для зовнішніх систем каналізації (побутової, зливової, дренажної) поставимо:

  • дренажні насоси різного типу для переміщення стоків;

  • септики для очищення стоків;

  • ємності для збору і освітлення води;

  • колодязі фільтрації для скидання в грунт очищених стоків;

  • станції біоочищення (за допомогою бактерій);

  • інфільтратори, оглядові колодязі, дощоприймачі та інші елементи системи.

Забезпечуємо індивідуальний підбір обладнання. Рекомендуємо попередньо замовити розробку проекту і пояснювальної записки. На їх підставі можна скласти кошторис і зробити замовлення. Це оптимізує ваші витрати.

Компанія Тріада Груп пропонує доставку обладнання для каналізаційних систем безпосередньо від надійних виробників за партнерськими цінами, з офіційною гарантією. Додатково надаємо послуги професійного монтажу та, при необхідності, обслуговування.

Комплектувати систему каналізації варто тільки гідною кандидатурою, якісним обладнанням. Довірте це завдання нам. Працюємо з приватними і корпоративними замовниками в Ірпені, Києві і ряді міст Київської області. Телефонуйте, щоб уточнити подробиці.

Залишились питання?
Залиште Ваші контакти
×
Нашi контактнi номери
×
×