Компанія Тріада Груп забезпечує комплексні послуги з проектування, постачання обладнання та монтажу системи вентиляції та кондиціонування повітря для будинку (всіх або обраних приміщень об'єкта). Кондиціонування та вентиляція - найважливіші елементи для створення комфортного мікроклімату. Вони підтримують оптимальні параметри повітря (швидкість руху повітряних потоків, вологість і температуру).

Реалізація системи кондиціонування будинку

Щоб впровадити системи кондиціонування і вентиляції повітря з оптимальними характеристиками, спочатку ми вивчаємо об'єкт і обговорюємо концепцію з його власником або забудовником. Перше питання - вибір типу системи (настінної, канальної, підлоги або в середині підлоги). Якщо обрана канальна, ми вирішуємо завдання трасування повітропроводів і типу використовуваних розподільних пристроїв (а також їх розташування).

Щоб скласти проект системи центрального кондиціонування, фахівці компанії враховують типи приміщень, характеристики встановлених віконних конструкцій, товщину стін та інші умови. Проект складаємо з пояснювальною запискою, в якій перераховуємо необхідні види, а також характеристики обладнання і елементів.

Після затвердження проекту і кошторису, ми готові провести закупівлю обладнання. Тріада Груп є дилером перевірених виробників. Це дає можливість пропонувати знижені ціни для клієнтів і офіційну гарантію.

Фінальний етап - монтаж системи кондиціювання для будинку, в процесі якого ми проводимо прокладку повітропроводів, встановлюємо обладнання, тестуємо і налаштовуємо. Клієнт отримує повністю готову до експлуатації систему. Додатково пропонуємо послуги регулярного сервісного обслуговування.

Типи систем кондиціонування для приватного будинку

Відрізняють наступні системи кондиціонування і вентиляції для будинку:

  • канальна;

  • настінна;

  • в середині підлоги;

  • для підлоги.

Найпоширеніші варіанти - канальний і настінний. Так, в настінного системі кондиціонування робота організована за рахунок використання спліт-системи (кондиціонери із зовнішнім і внутрішнім блоками) або мульти спліт-системи (одного зовнішнього блоку і до п'яти внутрішніх). Настінна системи коштує недорого, її легко монтувати, і вона підходить для невеликих приміщень з невисокими стелями.

Особливості центральної системи кондиціонування

Система центрального кондиціонування для будинку складніша в реалізації. Але зате вона може забезпечувати необхідний мікроклімат у всіх приміщеннях. Особливо це актуально для котеджів і інших великих будинків з високими стелями і кімнатами великої площі.

У більшості випадків систему центрального кондиціонування встановлюють в стельовому просторі, закриваючи комунікації декоративним оздоблювальним матеріалом. Таким чином буде забезпечена тиха робота, ефективна роздача повітря і створення «холодної завіси».

При проектуванні ми ділимо будинок на зони, і в кожному плануємо установку окремого кондиціонера. Таким чином кожною зоною можна управляти окремо (включення, виключення, настройка), визначаючи відповідні температурні характеристики.

Блоки кондиціонерів ми розміщуємо під стелями в технічних приміщеннях (комори, санвузлі та ін.), а для сервісного доступу встановлюємо люк. Всі повітроводи системи покриваємо ізоляційним матеріалом: це забезпечує звукоізоляцію, а також виключає ризик утворення конденсату.

Підбір обладнання систем кондиціонування для будинку

У процесі розрахунку системи центрального кондиціонування в квартирі або приватному будинку ми орієнтуємося на архітектурні особливості об'єкта. Також аналізуємо принципи експлуатації обладнання, щоб розрахувати навантаження і домогтися оптимальної енергоефективності. Додатково можемо спроектувати і змонтувати систему вентиляції (повітроводи, насоси та ін.) В будь-якому об'єкті: від квартири до котеджу.

Ми працюємо в Києві та Київській області. Забезпечуємо індивідуальний підхід, орієнтуючись на потреби замовника і особливості будівлі. Ви можете замовити комплексні послуги або окремі (проектування, підбір обладнання, монтаж). Звертайтеся до менеджера компанії, щоб обговорити подробиці.

Залишились питання?
Залиште Ваші контакти
×
Нашi контактнi номери
×
×