Компанія Тріада Груп підбирає професійне обладнання для очищення води, забезпечує проектування та встановлення обладнання на об'єкті будь-якого типу. Ми працюємо з усіма об'єктами: приватними будинками, таунхаусами і котеджами. Індивідуальний підхід дає можливість організувати роботу системи, що ідеально підходить під умови і поставлені завдання.

Навіщо потрібне обладнання для очищення води?

Фільтрація і очищення води, що надходить із загальної системи або індивідуальної свердловини - обов'язкові заходи, що дозволяють наблизити рідина до безпечних нормам. Ми підбираємо обладнання для очищення води, працюючи з будь-якими житловими об'єктами.

В індивідуальному порядку підбираємо обладнання для будь-якого ступеня очищення (включаючи ультрафільтрацію), механічної фільтрації, систему зворотного осмосу, фільтр іонного обміну. Основна мета - забезпечити безпеку води, споживаної в їжу і продовжити експлуатаційний термін обладнання.

При проектуванні і виборі устаткування враховуємо реальну обстановку, тому забезпечуємо високоточну установку в найкращому місці. Нічого не буде псувати інтер'єр, а користуватися системою буде зручно.

Якщо ви потребуєте в обладнанні для очищення води на продаж, для виробничого процесу або інших цілей - звертайтеся в нашу компанію. Ми здійснюємо підбір згідно з нормами і стандартами, орієнтуючись на характеристики об'єкта.

Устаткування для очищення води: критерії підбору

Ставте завдання, і ми його виконаємо. Вибираємо обладнання для очищення води в Україні, орієнтуючись на вихідні дані попереднього аналізу і цілі, яких потрібно досягти:

  • видалення марганцю, заліза;

  • зниження рівня лугу, пом'якшення;

  • видалення домішок органічного походження;

  • дехлорирование;

  • освітлення;

  • знезараження та дезінфекція, озонування.

Вибираємо обладнання для очищення води, враховуючи побажання клієнта щодо вартості та якості. Співпраця з виробниками дає можливість організувати поставки систем очищення та фільтрації з необхідними сертифікатами та офіційною гарантією.

Вартість обладнання для очищення води

Роботу з клієнтами в Україні будуємо поетапно:

  1. Виїжджаємо на об'єкт. Спеціаліст підбирає доступні місця для монтажу обладнання, бере пробу води на аналіз, перевіряє працездатність системи подачі води (щоб уточнити, чи не потрібна її модернізація).

  2. Працюємо без виїзду на об'єкт: в такому випадку клієнт повинен надати нам результати незалежного хімічного і бактеріологічного аналізу води і проектну документацію на систему подачі води.

  3. Підбираємо обладнання для фільтрації та очищення. Будь-яка система являє собою набір узгодженого основного і додаткового обладнання. Тут не буває типових рішень: з кожним замовником ми працюємо індивідуально.

Ціна обладнання для очищення питної води залежить від поставлених завдань, типу об'єкта, обсягу споживаної води, необхідного рівня очищення і інших чинників. Ми готові реалізувати стабільно працюючу систему, готову до повноцінної експлуатації. Пропонуємо всі послуги: від проектування до вибору, поставки та монтажу.

Залишились питання?
Залиште Ваші контакти
×
Нашi контактнi номери
×
×