Компанія Тріада Груп забезпечує поставки опалювального обладнання для котеджу, будинку, офісу, комерційного або виробничого приміщення. Працюючи безпосередньо з постачальниками, ми пропонуємо оптимальні ціни, офіційну гарантію, а також послуги монтажу та сервісного обслуговування.

Поставка газового обладнання для будинку

Схема опалення для приватного будинку і будь-якого іншого об'єкта складається з двох ключових елементів: опалювальної системи і котельного обладнання. Котельню комплектують теплогенеруючою установкою (або декількома), а також усім необхідним для розподілу і циркуляції теплоносія по контурах. Довговічність, ергономічність, безпека - основні вимоги до таких систем.

Ми даємо можливість купити обладнання для систем опалення з різними характеристиками, згідно проектним вимогам. В Україні найбільш поширені газові котли, але при необхідності можемо закласти в проект і поставити твердопаливний або електричний котел.

Залежно від призначення, котел може бути одноконтурним (гріти тільки теплоносій для системи) або двоконтурним (додатково працювати в якості газової колонки в проточному режимі). Залежно від умов і необхідного рівня ККД, можемо підібрати і поставити димохідний, турбований або конденсаційний котел.

Все необхідне обладнання для системи опалення

Поставляємо додаткове опалювальне обладнання в Україні, необхідне для комплектації і запуску в експлуатацію системи. Від його якості залежать експлуатаційні характеристики і надійність роботи. Ми підберемо і доставимо на об'єкт:

  • гідроакумулятори і розширювальні баки, необхідні для компенсації при природному розширенні теплоносія в процесі нагрівання;

  • циркуляційні насоси для ефективної циркуляції в системах опалення;

  • гідравлічні колектори для довговічною і безпечної експлуатації обладнання, точного розподілу теплової енергії;

  • змішувальні групи для утеплювачів, які керують процесом Теплопостачання в призначений контур.

Купити обладнання для опалення: труби і радіатори

Чи готові забезпечити закупівлю та поставку обладнання для опалення, який бере участь в транспортуванні, розподілі та передачі тепла. Сюди входять труби, опалювальні прилади і запірна арматура.

Труби можуть бути сталевими, мідними і пластиковими (обтискними або під пайку). Варіанти з міді і стали необхідні для систем, в яких використовується високотемпературний теплоносій, що подається під тиском. Окрема категорія - поліпропіленові труби для теплої підлоги з анти-оксидним шаром.

Поставляємо біметалічні радіатори опалення (для систем опалення з високим тиском, що використовуються в багатоквартирних будинках), а також штамповані сталеві радіатори для котеджів, приватних будинків.

Замовлення якісного опалювального обладнання

Забезпечуємо підбір і постачання надійного обладнання для систем опалення від відомих виробників. При виборі керуємося такими критеріями:

  • тривалий експлуатаційний період;

  • енергоефективність;

  • безпека у використанні;

  • зручність керування;

  • можливості обслуговування (наявність в Україні запасних частин і т.п.).

Компанія є офіційним дилером декількох торгових марок. Ми впевнені в якості котлів, які поставляємо безпосередньо від виробників. Крім того, забезпечуємо клієнтам вигідніші ціни.

Продаж обладнання для опалення здійснюється на індивідуальній основі. Ви показуєте проект і пояснювальну записку, ми обговорюємо умови, а далі здійснюємо закупівлю і організуємо поставку. Якщо проекту немає - у нас є досвідчені інженери, які розроблять необхідну документацію.

Ви вирішили купити обладнання для опалення та зацікавлені в якісному монтажі? Ми надаємо всі послуги «під ключ». Замовте складання проекту, закупівлю всіх елементів майбутньої системи, а також професійний монтаж та пусконаладку. Надаємо офіційну гарантію і при необхідності організуємо регулярне сервісне обслуговування.

У нас - індивідуальний підхід до замовників. Готова система буде повністю відповідати вашим вимогам, характеристикам і площі приміщення, критеріям економічності і безпеки. Працюємо в Києві та області. Зв'яжіться з нами, щоб обговорити подробиці.

Залишились питання?
Залиште Ваші контакти
×
Нашi контактнi номери
×
×