Фахівці компанії Тріада Груп підберуть обладнання для теплої підлоги, ціна якого буде відповідати бюджету клієнта. При цьому ми дотримуємося критеріїв енергоефективності, оптимальної продуктивності, довговічності при експлуатації. Компанія - офіційний дилер відомих виробників обладнання, що дає можливість забезпечувати оптимальні ціни.

Що потрібно для монтажу електричної теплої підлоги

Рекомендуємо ініціювати покупку системи теплої підлоги в Києві та області після попереднього проектування і розрахунків. При необхідності готові надати таку послугу. Проект, особливо заснований на даних тепловізійного дослідження об'єкта, забезпечує високу ефективність роботи системи.

Вибираючи обладнання для електричних теплих підлог, ми орієнтуємося на ключові критерії:

  • тип підлогового покриття і його сумісність з теплою підлогою. Наприклад, нагрівальний кабель не сумісний з ламінатом, а ось інфрачервона плівка підходить ідеально. Тому потрібно знати, яке саме покриття заплановано на конкретній ділянці об'єкта;
  • варіант опалення. Ви плануєте покупку теплої підлоги в якості додаткового або основного джерела опалення? Від цього залежить розрахунок потужності і вибір типу нагрівальних елементів;
  • потужність. Залежно від показників бажаної температури в приміщенні і необхідного рівня енергоспоживання ми розраховуємо оптимальний рівень потужності обладнання;
  • виробник. Купити недорогі теплі підлоги або вибрати преміальне рішення? Дамо рекомендації в рамках виділеного бюджету, орієнтуючись на поставлені завдання. Ми радимо вибирати продукцію відомих брендів. Тепла підлога складно замінити. Його встановлюють на роки. Тому краще довіритися відповідальним компаніям.

Все для монтажу теплої підлоги електричного

Ми проектуємо і монтуємо теплі підлоги в Києві та області, а також організуємо підбір та постачання устаткування. Кабелі, плівку, терморегулятори, кріплення і інші елементи підбираємо індивідуально. Виберемо систему для квартири, приватного будинку, гаража, лазні, лоджії та інших об'єктів.
Вибираючи теплі підлоги, ми також орієнтуємося на критерії довговічності і надійності (заявленого і реального термінів експлуатації). Враховуємо можливість ремонтопридатності (якщо це необхідно) і економії електроенергії. Роль грають особливості клімату приміщення: рівень вологості, температура в міжсезоння і взимку тощо.
Допомагаємо купити ідеальну систему теплої підлоги за оптимальною ціною. При необхідності готові провести монтаж з гарантією якості. Подбайте про комфорт в приміщенні завдяки зручній та економічною системі опалення.

Залишились питання?
Залиште Ваші контакти
×
Нашi контактнi номери
×
×