Компанія Тріада Груп готова провести проектування системи теплої підлоги для приватних будинків, таунхаусів та ктеджів. Впроваджуємо грамотні сучасні рішення, забезпечуючи досягнення очікуваних показників, комфорт та енергоефективність при загальній надійності системи.

Проектування теплої підлоги: етапи та особливості

Розробка проекту - перший і ключовий етап. Від нього залежить правильність й надійність експлуатації системи. Тому ми уникаємо типових рішень, щоб спроектувати теплу підлогу в Україні, вважаємо за краще вивчити приміщення та вимоги замовника, врахувати нюанси.

Етапи проектування:

  1. Розрахунок теплових втрат. Дозволяє дізнатися, чи достатньо для об'єкта водяної теплої підлоги, або є необхідність в додатковому опалювальному обладнанні. Для розрахунку використовуємо затверджені температурні норми для конкретного типу приміщення.

  2. Вибір схеми підключення водяної теплої підлоги, підбір ключового обладнання. Залежно від типу приміщень і площі, від тепловтрат і використовуваного джерела тепла, вибираємо автоматику, колектори, теплообмінні вузли тощо.

  3. Узгодження схеми установки колекторів з замовником, позначення зон опалення та місць монтажу системи автоматичного управління.

  4. Визначення методу, кроку укладання контурів, вибір діаметру труби. Досягнення сумірності довжини контурів і теплового навантаження. Балансування колекторів.

  5. Створення креслень, проведення розрахунків, складання схеми, робота над пояснювальною запискою.

Будучи офіційним представником виробників обладнання, компанія Тріада Груп може організувати прямі поставки з усіма необхідними сертифікатами та гарантійними документами.

Проект теплої підлоги: ціна і замовлення в Україні

Вартість проектування теплої підлоги залежить від індивідуальних умов: типу і площі кімнати, вибраного обладнання, особливостей системи опалення. Над проектом працює команда досвідчених інженерів, що гарантує повну відповідність документації галузевих нормам і стандартам.

Додатково можемо надати всі необхідні послуги для впровадження проекту: замовлення і постачання устаткування, монтаж та пусконаладку, сервісне обслуговування. Якщо ви вирішите замовити монтажні роботи у інших підрядників, можете бути впевненими: готова проектна документація буде на 100% зрозумілою для фахівців.

Замовляючи проектування теплої підлоги в компанії Тріада Груп, ви можете розраховувати на професійний підхід, швидкий і точний результат, оптимальний рівень витрат. Вартість обговорюємо персонально. Звертайтеся: працюємо по всій Україні, а монтаж «під ключ» можливий в Києві та Київській області.

Залишились питання?
Залиште Ваші контакти
×
Нашi контактнi номери
×
×