Вентиляція та кондиціонування

Компанія Тріада Груп надає послуги з проектування вентиляції і монтажу системи. Ви можете замовити у нас складання проекту для будь-якої будівлі і приміщення: котеджу, офісу, складу, магазину та інших об'єктів.

Вентиляція - організований обмін повітря (приплив і висновок відпрацьованого), керований вручну або за допомогою автоматизованих систем. Ми створимо і реалізуємо проект будь-якого типу вентиляції: від побутової до промислової.

Переваги проектування та монтажу систем вентиляції

Замовляючи проект, клієнт в результаті отримує комплект документів, в якому представлена ​​концепція системи. Стає зрозуміло, де будуть встановлені повітроводи, обладнання, вентиляційні решітки та інші елементи. Будуть розписані характеристики кожної складової системи. При такому підході проектування і монтаж систем вентиляції та кондиціонування проходять швидко, без проблем. Крім того:

  • в проекті елементи вентиляційної системи узгоджені з плануванням і дизайном приміщення;

  • професійне проектування дозволяє створити ідеально організовану зону вентилювання;

  • підбір елементів здійснюється за принципами оптимальних експлуатаційних характеристик, досягнення енергоефективності;

  • змонтована по проекту вентиляція ефективно працює протягом багатьох років.

Розрахунки в процесі складання проекту

Щоб провести проектування вентиляції і монтаж системи, ми проводимо серію розрахунків. Так, для розрахунку повітрообміну враховуємо призначення приміщень і кількість людей, які в них знаходяться. Готові дані впливають на вибір обладнання.

Аеродинамічний розрахунок виконуємо після складання схеми розташування обладнання. Розраховуючи кожен з ділянок, враховуємо втрати тиску, діаметр повітроводів і опір, швидкість повітряних потоків. Дані допомагають вибрати потужність обладнання і уникнути підвищеного рівня шуму.

Розрахунок розподілу повітря теж необхідний для зниження рівня шуму і досягнення оптимальної швидкості повітряних потоків. Акустичний розрахунок необхідний, щоб підібрати кількість і характеристики глушників шуму в системі.

Вентиляція і кондиціонування: монтаж і проектування

При проектуванні вентиляції і монтажі ми дотримуємося стандартів і затверджених норм. Готовий проект складений професійно, і його зможуть використовувати будь-які підрядники. Він включає:

  • вихідні дані, використані для розрахунків і проектування. Це площа і призначення об'єкта, зовнішня температура, норми внутрішньої температури, кількість проживаючих або працюючих людей і ін .;

  • креслення (плани, розміри та інші варіанти візуалізації), що становлять графічну частину проекту;

  • опис - перелік обладнання з характеристиками, пояснення ряду проектних рішень.

Фахівці компанії Тріада Груп готові провести проектування та монтаж вентиляційних систем на будь-яких об'єктах в Києві і ряді населених пунктів Київської області. Виходимо з особливостей кожної будівлі, стандартів і побажань клієнта. Кожну роботу виконуємо індивідуально. Зверніться до нашого менеджера, щоб обговорити подробиці.

Залишились питання?
Залиште Ваші контакти
×
Нашi контактнi номери
×
×