Компанія Тріада Груп надає послуги по монтажу автополива на різних об'єктах: від присадибних ділянок та газонів до паркових зон і скверів. Ми можемо забезпечити комплекс робіт: від проектування системи до постачання обладнання та монтажу з гарантією.

Монтаж автоматичного поливу: підготовчі роботи

Ми рекомендуємо замовляти монтаж систем автополиву після попереднього складання проекту. Якщо у вас немає проектної документації - ми складемо її, виходячи із характеристик ділянки і побажань до автополиву. Правильно виконаний проект забезпечить:

 • легкі, грамотні, швидкі монтажні роботи;

 • висока якість поливу/зрошення території;

 • рівномірність розподілу навантаження в системі;

 • тривалий експлуатаційний період.

На етапі проектування і підготовки нам знадобиться інформація. Це план території, граничні значення тиску обраного водного джерела, особливості зонування ділянки (щоб скласти схему прокладки магістралей і розміщення розпилювачів).

Коли проект затверджений, ми організуємо поставку обладнання та матеріалів, щоб вести монтаж поливу газону. Співпрацюючи з перевіреними виробниками, можемо запропонувати оптимальні ціни й офіційну гарантію на якісні системи поливу.

Установка системи автополиву: схема роботи

Коли підготовчі роботи закінчені, фахівці компанії Тріада Груп приступають безпосередньо до виконання робіт. У перелік послуг входить:

 1. Виїмка грунту, укладання труб. Ми облаштовуємо траншеї строго за проектом. Якщо на території вже є газон, використовуємо спеціальне обладнання для його зняття.

 2. Установка стояків, приєднання дощовиків та інших пристроїв, закопування траншей. При необхідності - укладання знятого раніше газону.

 3. Установка системи автоконтролю. В процесі монтажу системи поливу підключаємо конструкцію до автоматичних систем управління і налаштовуємо їх під задані погодно-кліматичні умови.

 4. Подача в систему води. Встановивши насосну станцію (якщо її не було) і розширювальну ємність, ми приєднуємо конструкцію до джерела подачі води.

 5. Пусконалагоджувальні роботи і передача в експлуатацію. Останній етап установки автополива. Фахівці перевіряють якість роботи агрегатів і конструкцій, проводять фінальні налаштування. Після - інструктують замовника і передають готову систему йому, супроводжуючи процес оформленням документів.

Важливі моменти

Автополив потребує сезонної консервації: після закінчення сезону поливу систему потрібно продути позбавити від води. Це захистить її від руйнування, викликаного впливом низьких температур.

Навесні, з поверненням стабільного тепла, систему потрібно наповнити водою і переконатися у відсутності течі. Можливо знадобиться коригування форсунок (наприклад, якщо квіти або насадження переміщені в інші місця). При необхідності ми надаємо такі послуги.

Установка системи крапельного поливу

Якщо потрібна установка системи поливу грунту в прикореневу область рослин, рекомендуємо вибрати крапельний варіант. Він підійде для газону, садових культур, городніх і декоративних рослин. Система особливо актуальна в місцях, де з різних причин неможливо встановити традиційне зрошення. Йдеться про ділянки з проблемним рельєфом, відсутністю якісних свердловин, гигроскопическими грунтами або екстремальними кліматичними умовами.

Установка автоматичного крапельного поливу ведеться за такою схемою:

 • кріплення кульового крана до відведення джерела водоподачи;

 • монтаж перехідника на розводящої трубі;

 • установка рознімного з'єднувача між краном і проводять стояками;

 • установка роздавальних конекторів з кранами, з'єднання розвідних труб з джерелом водоподачи;

 • розкочування зрошувальної стрічки, стикування з магістральною трубою;

 • установка заглушок на торцях кожного рукава.

Вартість монтажу системи поливу

На ціну монтажу крапельного поливу впливає кілька чинників. Це загальна протяжність системи, рівень автоматизації, вартість обраного обладнання, складність виконання робіт (наприклад, при необхідності зняття газону ціна збільшиться).

Ми проводимо монтаж автополиву з урахуванням індивідуальних особливостей території і особистих побажань клієнта. Тому ціну теж розраховуємо індивідуально. Працюємо в рамках кошторису, дотримуємося терміни і гарантуємо якість. Телефонуйте, щоб замовити наші послуги в Києві та Київській області.

Як ми працюємо?

Безкоштовна
консультація

Жива зустріч у нашому офісі, де проектант детально розповість про наші можливості та рішеннях для Вашого об'єкту 

+

Виїзд
на об’єкт

Виїзд на об’єкт для проведення детальних вимірів та врахування всіх нюансів

+

Складання
проекту

Складання проекту для Вашого об’єкту ведучим інженером-проектувальником 

+

Підписання
договору

Підписання договору про проведення робіт за узгодженим проектом 

+

Проведення
робіт

Проведення робіт згідно підписаного договору

+

Здача
проекту

Перевірка та здача готового проекту замовнику

+

Відповіді на популярні питання
Яка вартість робіт та матеріалів?
Вартість повного проекту під ключ залежить від декількох факторів, а саме: тип об'єкта, площа, побажання замовника, вибір обладнання. Детальну інформацію можна дізнатися на безкоштовній консультації.
Які терміни виконання монтажних робіт?
 • Квартири до 50 кв. м. - 7 днів
 • Квартири більше 50 кв. м. - 10-15 днів
 • Будинки, таунхауси і котеджі до 120 кв. м. - 10-15 днів
Який термін гарантії на вашу роботу?
Ми надаємо гарантію на свою роботу - 2 роки. Інформація про гарантію буде прописана в договорі.
Виконуєте монтаж без проекта?
Ні. Монтажні роботи виконуються на підставі проекту, складеного нашими спеціалістами.
Як проходить здача об'єкту?
Проводиться перевірка всіх систем під тиском. Надаються акт випробування систем та акт здачі-прийому виконаних робіт.
Які способи оплати?
Можливий готівковий та безготівковий розрахунок.
Залишились питання?
Залиште Ваші контакти
×
Нашi контактнi номери
×
×