Компанія Тріада Груп надає послуги монтажу систем водопостачання в Києві та Київській області. Проводимо роботи на всіх етапах: від проектування до пусконалагоджування готової системи. У нас є досвід співпраці з власниками різних об'єктів: квартир і житлових будинків, комерційних і виробничих приміщень.

Водопостачання - це комплекс, що складається з труб, з'єднань, а також пристроїв подачі води. Щоб все це функціонувало без проблем, потрібно провести ряд професійних робіт. Ми готові скласти проект, підібрати якісне обладнання та провести монтаж систем опалення, водопостачання і каналізації з наданням гарантії.

Проектування і монтаж системи водопостачання

Багато хто вважає, що монтаж системи водопостачання та каналізації - не така відповідальна задача, як, наприклад, прокладання електричних мереж. Звідси - нерозуміння необхідності попереднього проектування.

Ми рекомендуємо замовити проект, щоб уникнути помилок, прискорити процес запуску системи, не допустити проблем і аварій в процесі експлуатації. При проектуванні ми враховуємо особливості об'єкта і його експлуатації, обсяг води для споживання. Від цього залежить вибір устаткування і матеріалів, діаметр трубопроводу і інші фактори.

Для монтажу системи водопостачання в квартирі або приватному будинку ми будемо враховувати в проекті умови технічного приєднання, які надасть міськводоканал. Обов'язково врахуємо естетичні вимоги: зокрема, передбачимо приховану прокладку комунікацій

Монтаж внутрішніх систем водопостачання і каналізації

Здійснюючи проектування і монтаж систем водопостачання, ми орієнтуємося на оптимальне джерело води. Найпростіший спосіб - підключитися до загальної системи водопостачання. Якщо це неможливо - потрібно доповнювати проект свердловиною і проводити відповідні розрахунки.

Воду з мережі водопостачання в будинку можна доставити в ванну кімнату і туалет, на кухню, в підсобні приміщення, гараж, а також в пральню. Крім холодного водопостачання, в більшості цих точок потрібно гаряче. Якщо воно автономне, допоможемо вибрати відповідні джерело нагріву води (бойлер, двоконтурний котел та ін.).

Здійснюючи комплексний монтаж систем опалення, водопостачання, каналізації, ми передбачимо оптимальну розведення всіх комунікацій. Зокрема, полімерні труби для води зазвичай прокладаємо під електричними кабелями і газопроводом.

Систему водопостачання обов'язково комплектуємо механічним фільтром-сіткою для уловлювання твердих домішок. Після монтажних робіт можемо провести всі необхідні підключення:

 • душової кабінки або ванни;

 • змішувачів;

 • водогрійного обладнання;

 • фільтрів.

Якщо потрібно забезпечити доступ до водопостачання за межами будинку, ми зробимо вивід із зовнішньої частини для приєднання шланга або системи поливу.

Підключення устаткування для водоочищення

Вода з централізованої системи неякісна і не відповідає нормам питної. У воді з власної свердловини багато заліза. Тому при проектуванні і монтажі систем водопостачання та каналізації ми можемо додати насосні установки. Воно захищає від забруднення і пошкодження системи, зупиняє великі і дрібні забруднювачі. Комплекс елементів для очищення води видаляє шкідливі

Весь комплекс послуг: монтаж систем водопостачання, опалення та кондиціонування повітря

Фахівці компанії Тріада груп здійснюють монтаж систем опалення та водопостачання, а також інших комунікацій на об'єктах різного типу. При капітальному ремонті або будівельних роботах можемо спроектувати і реалізувати основні системи «під ключ».

Ціна монтажу системи водопостачання залежить від типу і площі об'єкта, наявності або відсутності проекту, складності робіт і інших чинників. Складання кошторису на основі проекту або вступних даних дає змогу оцінити рівень витрат. Ми підходимо до цього процесу об'єктивно і чесні з замовниками.

Роботи проводимо в Києві і містах Київської області. Виконуємо завдання різної складності, працюємо з усіма основними матеріалами систем, надаємо гарантію. Зв'яжіться з менеджером компанії, щоб обговорити подробиці.

Высокий уровень комфорта современной жизни во многом зависит от надежной, качественной и бесперебойной системы водоснабжения, поэтому пытаться сэкономить на решении данного вопроса настоятельно не рекомендуем.

 На сегодняшний день существует 2 основных варианта водоснабжения:

 • централизованная система

 • децентрализованная система - автономная

Централизованный водопровод организует подачу воды ко всему населенному пункту. Часто возникающие проблемы с отключением, недостаточный уровень давления в системе, низкое качество воды, формируют необходимость в создании автономного водоснабжения. Децентрализованная система представлена несколькими вариантами:

 • скважина

 • колодец

При создании системы водоснабжения большее значение имеет правильно подобранный материал ( по качеству и характеристикам) из которого изготовлены трубы. Необходимо учесть как пожелания и возможности клиента, так и технические характеристики здания.
Сегодня на рынке представлен достаточно большой ассортимент труб.

Рассмотрим основные виды труб для водоснабжения:

Медные трубы – наилучший материал для систем водоснабжения. Именно эти трубы используются в большинстве европейских стран. Медь обладает отличной теплопроводностью и долговечностью. Им не страшны коррозия, ультрафиолет, микроорганизмы, повышенное давление, изменение температур, вредные примеси. При правильной эксплуатации они могут прослужить более 50 лет. Монтаж медной системы отопления требует применения специального оборудования, которое могут позволить себе только профессионалы.  Единственный недостаток - это их цена.

Металлопластиковые трубы – алюминиевый каркас, который покрыт с обеих сторон полиэтиленом. Имеют высокую стойкость к коррозии, легко гнуться и сохраняют форму что удобно при сложной системе водопровода, обладают неплохой теплопроводностью. Единственное, стоит обратить внимание на монтаж фитингов. Здесь есть свои нюансы. Неправильный или неаккуратный монтаж фитингов может привести к утечке и даже разрыву трубы. Цена этого материала вполне доступна.

Полипропиленовые трубы – чаще всего используют именно эти трубы, они отличаются высокими эксплуатационными характеристиками, доступной ценой, не окисляются, долго служат. Их легко монтировать, соединения прочны и долговечны ( можно прятать под штукатуркой). Но для соединения нужен специальный сварочный аппарат.

Стальные трубы – прочны, долговечны, но могут ржаветь. Самостоятельно их сложно монтировать (соединяются сваркой, нарезкой резьбы на каждом элементе).

Сшитый полиэтилен PEX трубы из сшитого полиэтилена сегодня широко используются в отоплении и водоснабжении. Не ржавеют, устойчивы к высокому давлению, имеют низкую звукопроницаемость, отличная химическая стойкость, возможен монтаж внутри стен и стяжек, стабильная работа при высоких температурах, температура аварийного режима +110°С, не забиваются, при правильной эксплуатации срок службы более 50 лет. Теплоноситель в трубах надежно защищен от проникновения через стенки труб кислорода из воздуха, благодаря наличию антидиффузионного слоя из этиленвинилового спирта EVOH. Кислород является основной причиной коррозии и преждевременного выхода из строя дорогостоящих нагревательных элементов и приборов системы охлаждения.

Мы предлагаем различные решения, поэтому сможем удовлетворить запросы любого клиента, всегда предложим несколько вариантов решения и выберем самое оптимальное.

Распространенные ошибки при монтаже водоснабжения

 • В разветвленной системе горячего водоснабжения не предусмотрена циркуляция. За то время, пока вы не будете пользоваться теплой водой, она остынет, и вам придется просто слить некоторое количество воды, чтобы горячая всё же пошла. За день вы «впустую» пустите по трубам большой объем воды, как и ваши деньги.

 • Укладка труб была сделана на глубине промерзания или несколько выше. В таком случае ваши трубы просто разорвет из-за замершей внутри воды.

В частности, распространенные ошибки приводят:

 • разрыву труб, которые были некорректно подобраны

 • слабому напору из-за криво установленной разводки или насосов малой мощности;

 • затрудненному сливу либо засорам из-за неверно рассчитанного уклона труб системы водоотведения;

 • слабому нагреву воды из-за ошибок при выборе котла.

Як ми працюємо?

Безкоштовна
консультація

Жива зустріч у нашому офісі, де проектант детально розповість про наші можливості та рішеннях для Вашого об'єкту 

+

Виїзд
на об’єкт

Виїзд на об’єкт для проведення детальних вимірів та врахування всіх нюансів

+

Складання
проекту

Складання проекту для Вашого об’єкту ведучим інженером-проектувальником 

+

Підписання
договору

Підписання договору про проведення робіт за узгодженим проектом 

+

Проведення
робіт

Проведення робіт згідно підписаного договору

+

Здача
проекту

Перевірка та здача готового проекту замовнику

+

Відповіді на популярні питання
Яка вартість робіт та матеріалів?
Вартість повного проекту під ключ залежить від декількох факторів, а саме: тип об'єкта, площа, побажання замовника, вибір обладнання. Детальну інформацію можна дізнатися на безкоштовній консультації.
Які терміни виконання монтажних робіт?
 • Квартири до 50 кв. м. - 7 днів
 • Квартири більше 50 кв. м. - 10-15 днів
 • Будинки, таунхауси і котеджі до 120 кв. м. - 10-15 днів
Який термін гарантії на вашу роботу?
Ми надаємо гарантію на свою роботу - 2 роки. Інформація про гарантію буде прописана в договорі.
Виконуєте монтаж без проекта?
Ні. Монтажні роботи виконуються на підставі проекту, складеного нашими спеціалістами.
Як проходить здача об'єкту?
Проводиться перевірка всіх систем під тиском. Надаються акт випробування систем та акт здачі-прийому виконаних робіт.
Які способи оплати?
Можливий готівковий та безготівковий розрахунок.
Залишились питання?
Залиште Ваші контакти
×
Нашi контактнi номери
×
×