Компанія Тріада Груп надає послуги по монтажу вентиляції в Києві і області. Ми виконуємо комплекс робіт по будівництву мережі повітропроводів, монтажу повітророзподільних елементів, інтеграції мережі з обладнанням та іншим діям, закладеним в проектній документації.

Професійний монтаж вентиляції

Всі монтажні роботи ми проводимо виключно на основі проекту, розробленого нами або інший проектною організацією. Для економії коштів і часу, досягнення ідеального результату рекомендуємо замовляти комплекс проектно-монтажних робіт у нас.

Проект для монтажу вентиляційних систем включає:

 • повну схему розташування обладнання;
 • варіанти установки повітропроводів і систем;
 • зони доступна для сервісного обслуговування;
 • підводи для підключення електромережі;
 • схеми фреонових магістралей і т.д.

Для монтажу системи вентиляції ми закуповуємо обладнання згідно з проектними розрахунками. Співпраця з надійними виробниками дає можливість пропонувати клієнтам доступні ціни.

При цьому потрібно враховувати витрати часу на поставку. Часто буває, що для об'єкта потрібно унікальне обладнання, яке розробляють під замовлення. Якщо виробництво розташоване в Україні, час очікування складе до чотирьох тижнів, за кордоном - до 8 тижнів.

Етапи монтажу систем вентиляції

Професійний монтаж систем вентиляції в Києві і області починається з побудови мережі повітропроводів. Це можна робити навіть на етапі очікування поставок основного обладнання. Разом з воздуховодом наші працівники встановлюють повітророзподільні пристрої (дифузори, решітки, анемостати) та інші монтажні деталі.

Але якщо обладнання вже поставлено на об'єкт, схема роботи інша. В такому випадку монтаж вентиляції в Києві починається з установки основних елементів в місцях, які визначені проектом. Після вже від них монтажники ведуть повітроводи. Підключення (обв'язку) фахівці проводять після монтажу мережі повітропроводів і кріплення агрегатів.

Пусконалагоджувальні роботи після монтажу системи вентиляції

Після завершення монтажу систем вентиляції та кондиціонування на об'єкті майстри з пусконалагоджувальних робіт виконують фінальні дії. Їх завдання - внести настройки, запустити і налагодити вентиляційну систему згідно з проектними показниками.

Для цього наші інженери підключають систему до приладів контролю і налаштовують необхідні температурні параметри, режими роботи обладнання в різні сезони, реакцію на можливі аварійні випадки і т.п. Одночасно фахівці налаштовують на всіх ділянках мережі напір відповідно до вимог проекту.

Пусконалагоджувальні роботи завершується тестуванням (роботою обладнання на проектних параметрах). Час тестування визначається індивідуально і обов'язково узгоджується з клієнтом. Після ми оформляємо гарантію і передаємо систему в експлуатацію.

Ціна монтажу вентиляції

Вартість впровадження проекту розраховується персонально. Ціна на монтаж вентиляції і кондиціонування в Києві залежить від складності системи, типу обладнання, умов проведення робіт, площі та виду об'єкта, інших факторів.

Ми працюємо офіційно. А це означає, що по завершенню монтажу та пусконалагодження замовник отримує такі документи:

 • технічна документація на обладнання;
 • техпаспорт;
 • акти випробувань, впровадження в експлуатацію, виконаних робіт;
 • гарантійні листи на обладнання і на проведені роботи;
 • сертифікати відповідності, ліцензійна документація.

Ціна монтажу вентиляції і кондиціонування може бути знижена, якщо клієнт налаштований на довгострокову співпрацю і готовий підписати договір на регулярне сервісне обслуговування. Це - необхідний крок для довготривалої експлуатації системи. Своєчасна чистка, діагностика, поточний ремонт захистять від непередбачених поломок, простоїв та інших ризиків.

Щоб отримати більше інформації, звертайтеся до нас. Наша команда має значний досвід роботи на об'єктах Київської області. Вирішимо будь-які завдання і забезпечимо якісний результат.

Як ми працюємо?

Безкоштовна
консультація

Жива зустріч у нашому офісі, де проектант детально розповість про наші можливості та рішеннях для Вашого об'єкту 

+

Виїзд
на об’єкт

Виїзд на об’єкт для проведення детальних вимірів та врахування всіх нюансів

+

Складання
проекту

Складання проекту для Вашого об’єкту ведучим інженером-проектувальником 

+

Підписання
договору

Підписання договору про проведення робіт за узгодженим проектом 

+

Проведення
робіт

Проведення робіт згідно підписаного договору

+

Здача
проекту

Перевірка та здача готового проекту замовнику

+

Відповіді на популярні питання
Яка вартість робіт та матеріалів?
Вартість повного проекту під ключ залежить від декількох факторів, а саме: тип об'єкта, площа, побажання замовника, вибір обладнання. Детальну інформацію можна дізнатися на безкоштовній консультації.
Які терміни виконання монтажних робіт?
 • Квартири до 50 кв. м. - 7 днів
 • Квартири більше 50 кв. м. - 10-15 днів
 • Будинки, таунхауси і котеджі до 120 кв. м. - 10-15 днів
Який термін гарантії на вашу роботу?
Ми надаємо гарантію на свою роботу - 2 роки. Інформація про гарантію буде прописана в договорі.
Виконуєте монтаж без проекта?
Ні. Монтажні роботи виконуються на підставі проекту, складеного нашими спеціалістами.
Як проходить здача об'єкту?
Проводиться перевірка всіх систем під тиском. Надаються акт випробування систем та акт здачі-прийому виконаних робіт.
Які способи оплати?
Можливий готівковий та безготівковий розрахунок.
Залишились питання?
Залиште Ваші контакти
×
Нашi контактнi номери
×
×