Компанія Тріада Груп надає послуги по монтажу систем опалення на об'єктах різного типу. Може виконати роботи «під ключ» (від проектування до пусконалагоджування) або окрему частину послуг: наприклад, установку котла і трубопроводів.

Підготовка до монтажу опалення: навіщо потрібен проект

Рекомендуємо попередньо замовити послугу проектування опалювальної системи. Складаючи проектну документацію, ми враховуємо стандарти, будівельні норми, а також вимоги пожежної безпеки. Не забуваємо про естетику: всі комунікації заховані. При цьому всі ідеї співвідносяться з характеристиками об'єкта та відповідають виділеному бюджету.

Проектування, проведене до початку робіт - це:

 • можливість відвести правильне місце для котельні;

 • вибір матеріалів з урахуванням мінімальних тепловтрат;

 • точний підбір обладнання і матеріалів;

 • узгодженість всіх етапів робіт;

 • розуміння об'єктивної вартості (кошторис складають на основі проекту).

Здійснюємо монтаж опалення в Києві та Київській області, вибираючи, поставляючи і встановлюючи джерело теплової енергії, магістралі трубопроводів, запірно-регулюючу арматуру, тепловіддаючим обладнання.

Етапи монтажу опалення в Києві

Основа монтажу опалення в приватному будинку - установка котла. На особливості монтажу впливає тип обладнання. Найчастіше в проект закладають газові та твердопаливні моделі, рідше - піролізні і електричні. Установка може бути настінного або підлогової. Ми виконуємо її відповідно до стандартів, гарантуючи безпеку.

Наступний етап - монтаж запірно-регулюючої арматури та прокладання трубопроводів. Залежно від спроектованої системи опалення, монтаж здійснюємо із застосуванням сталевих, металопластикових, поліпропіленових, мідних або інших видів труб. У кожної - свої особливості з'єднання та експлуатаційні характеристики. У нас достатньо досвіду для роботи з різними матеріалами магістралей.

Завершується монтаж системи опалення в приватному будинку установкою тепловіддаюче обладнання. Це можуть бути радіатори, конвектори, система теплої підлоги (водяна або електрична) та ін.

Так як ми проводимо монтаж опалення під ключ, то не просто завершуємо установчі роботи, а й проводимо пусконаладку. В процесі тестуємо роботу котла, перевіряємо герметичність системи, функції запірно-регулюючої арматури та ін. Замовнику передає повністю готову до експлуатації систему опалення.

Ціна монтажу опалення

При замовленні послуг у нас ціна монтажу опалення в приватному будинку залежить кількох факторів:

 • варіанти котла;

 • типу тепловіддаючого обладнання;

 • схеми підключення;

 • площі об'єкта;

 • обраних матеріалів;

 • необхідного переліку послуг.

Ми можемо взяти на себе проектування, організувати поставку обладнання та матеріалів безпосередньо від виробників за партнерськими цінами, організувати професійну установку. Ціна монтажу опалення в Києві і області оптимальна: працюємо в рамках затвердженого кошторису та згідно з проектними вимогами. Надаємо офіційну гарантію на обладнання і на виконану роботу.

Терміни, складність і ціни на монтаж опалення також залежать від типу системи.

Відрізняють три варіанти:

 1. Енергонезалежні. Основою є твердопаливний котел, який забезпечує роботу опалення при відсутності поставляються енергоресурсів (електроенергії, газу). Значно спрощується процес підключення (не потрібні узгодження з постачальниками).

 2. Енергозалежні (газ або електроенергія). Найпоширеніший тип. Опалення можна повністю автоматизувати: аж до настройки комфортного температурного рівня і зміни режимів роботи в залежності від зовнішніх факторів. Сучасними моделями котлів можна управляти навіть через смартфон.

 3. Гібридні. Очевидно, що ці опалювальні системи можуть працювати в будь-яких умовах: навіть якщо один з енергоресурсів пропадає, об'єкт все одно буде опалюватися. Найпоширеніший гібрид - використання твердопаливного та газового котлів.

Для замовлення наших послуг зверніться до менеджера компанії. Він дасть попередні консультації і відповість на питання. Ми працюємо в Києві та Київській області, з власниками та забудовниками житлових, комерційних, а також інших об'єктів.

Як ми працюємо?

Безкоштовна
консультація

Жива зустріч у нашому офісі, де проектант детально розповість про наші можливості та рішеннях для Вашого об'єкту 

+

Виїзд
на об’єкт

Виїзд на об’єкт для проведення детальних вимірів та врахування всіх нюансів

+

Складання
проекту

Складання проекту для Вашого об’єкту ведучим інженером-проектувальником 

+

Підписання
договору

Підписання договору про проведення робіт за узгодженим проектом 

+

Проведення
робіт

Проведення робіт згідно підписаного договору

+

Здача
проекту

Перевірка та здача готового проекту замовнику

+

Документи, які ви отримаєте при співпраці з нами
Відповіді на популярні питання
Яка вартість робіт та матеріалів?
Вартість повного проекту під ключ залежить від декількох факторів, а саме: тип об'єкта, площа, побажання замовника, вибір обладнання. Детальну інформацію можна дізнатися на безкоштовній консультації.
Які терміни виконання монтажних робіт?
 • Квартири до 50 кв. м. - 7 днів
 • Квартири більше 50 кв. м. - 10-15 днів
 • Будинки, таунхауси і котеджі до 120 кв. м. - 10-15 днів
Який термін гарантії на вашу роботу?
Ми надаємо гарантію на свою роботу - 2 роки. Інформація про гарантію буде прописана в договорі.
Виконуєте монтаж без проекта?
Ні. Монтажні роботи виконуються на підставі проекту, складеного нашими спеціалістами.
Як проходить здача об'єкту?
Проводиться перевірка всіх систем під тиском. Надаються акт випробування систем та акт здачі-прийому виконаних робіт.
Які способи оплати?
Можливий готівковий та безготівковий розрахунок.
Залишились питання?
Залиште Ваші контакти
×
Нашi контактнi номери
×
×